O nás

 

Hypotekárny expert vznikol za účelom poskytovania kvalitných a profesionálnych služieb v oblasti hypotekárnych a spotrebných úverov. Filozofiou služby je pomôcť klientovi zorientovať sa v oblasti úverov a správne vyriešiť a nasmerovať klientovu potrebu. Poskytujeme profesionálny prístup v oblasti hypoték - sme TOP externý partner všetkých bánk. Čo to v praxi znamená pre vás, ktorí potrebujete pomocou úveru riešiť vlastné bývanie, použiť peniaze do ponikania alebo si vymeniť auto ? Pri nutnosti financovania akéhokoľvek zámeru sa klient ako prvé vyberie do svojej domovskej banky, čo v praxi znamená správny krok. No ako si môžete byť istý, že to čo ste sa dopočuli alebo sa dozvedeli od pracovníčky pobočky - určite špecialistky - je aj pravda... Teda to najlepšie riešenie pre Vás a vaše peniaze? Pozná pracovník jednej banky výhodnejšie podmienky inej banky, tu si nebudeme klamať, že určite nie. A to je práve ten fakt, ktorý nás motivoval k novej službe a benefitu klienta, máte možnosť využívať potenciál trhu a výhody v svoj prospech ! Budete mať hypotéku pod kontrolu a hypotekárny expert sa určite stane vašim priateľom, o ktorom sa radi pochválite aj svojím známym.

Klient málokedy vie, že hypotéku už existujúcu môže mať pre seba za ešte výhodnejších podmienok.

Kvalitou, profesionalitou, rýchlosťou a spoľahlivosťou vybavujeme hypotekárne úvery vo všetkých bankách pôsobiacich na Slovensku a stálym prísunom klientov pre našich obchodných partnerov si zabezpečujeme najlepšie a najvýhodnejšie ponuky pre žiadateľa o hypotéku.

Na trhu pôsobíme od roku 1989 v oblasti realitnej činnosti a hypotekárne úvery sprostredkovávame od roku 2004. Špecializujeme sa výlučne na hypotekárne a spotrebné úvery, kde ponúkame skúsenym obchodníkom možnosť dlhodobej spolupráce v poskytovaní úverov za zaujímavú finančnú odmenu.

Najlepšia hypotéka je len od experta.

Nechajte sa presvedčiť, že to nie sú slová ale, že za nami stoja už stovky spokojných klientov.