Urobíme všetko za Vás !

Poznáte to, koľko sa nachodíte, kým nájdete nehnuteľnosť, ktorá sa vám konečne páči a vyhovuje všetkým vašim požiadavkám. A je to tu! Našli ste miesto, kde chcete tráviť svoje voľné chvíle s rodinou, partnerom či priateľmi.

A prichádza na rad HYPOTÉKA... Tak, ako má každý svojho lekára, zubára, kaderníka a dámy kozmetičku, tak by sme mali zaradiť k "rodinným priateľom" aj hypotekárneho experta.

Prečo?

Hypotekárny expert je TOP odborník v oblasti hypotekárneho financovania. Veľa poradcov má vo svojom profile uvedenú dĺžku hypotekárnej praxe, ktorá je predpokladom, že nájde riešenie pre každý váš hypotekárny zámer, vymyslí štruktúru obchodu, vyrieši neštandardné situácie.

Hypotekárny expert vám šetrí čas. Nemusíte navštíviť všetky pobočky bánk, čakať, kým sa dostanete na rad a dúfať, že pred vami sedí naozaj hypotekárny odborník.  

Hypotekárny expert vám šetrí peniaze. Skompletizuje ponuku všetkých bánk, s ktorými spolupracuje, vrátane úrokových sadzieb, poplatkov a podmienok. Tieto si s vami detailne prejde, odporučí vám všetky zľavy, ktoré môžete získať, a nájde spolu s vami to najideálnejšie riešenie vašej hypotéky.

​Hypotekárny expert vás ušetrí od starostí, ktoré vybavovanie hypotekárneho úveru so sebou prináša. Pomôže vám skompletizovať doklady k žiadosti, odporučí znalca a podpíše s vami žiadosť o hypotéku v čase, kedy to vyhovuje vám - nie ste obmedzený otváracími hodinami banky. Odnesie všetky podklady na kataser.

Hypotekárny expert skompletizuje spolu s vami všetky doklady potrebné k čerpaniu vašej hypotéky, ktoré odnesie do banky a dozrie na samotné načerpanie hypotéky.

Hypotekárny expert sa s vami načerpaním hypotéky nerozlúči, lebo tým nič nekončí, práve naopak - začína 30-ročný život hypotéky, počas ktorého je vám hypotekárny expert k dispozícii na riešenie všetkých zmien na hypotéke.

Hypotekárny expert vás kontaktuje aj pred ukončením obdobia fixácie úrokovej sadzby, kde si s vami prejde ponuku, ktorú ste obdržali z banky, prejde si s vami všetky možnosti, ktoré ako klient máte a doporučí najvýhodnejšie riešenie.

Hypotekárny expert vám pomôže aj pri riešení ďaších neštandardných hypotekárnych situácií, ako napr. pri mimoriadnych splátkach, pri rozvode,  pri strate zamestnania, pri konsolidácii a ďalších vašich úverov, prípadne pri kúpe ďalšej nehnuteľnosti a vyriešení pôvodnej a novej hypotéky, atď.  

A to najlepšie nakoniec : všetko úplne ZADARMO.

Hypotekárneho experta platia banky. Tak prečo nevyužiť jeho skúsenosti a roky praxe, aby ste mali tú najlepšiu hypotéku?

Hypotekárny expert = TOP odborník, šetrí čas, šetrí peniaze, ušetrí vás od starostí.